Cesta do budoucnosti s Future Port Prague 2019

Průmyslový palác, Výstaviště Praha

4000 hostů

září 2019

Michal Stehlík

Třetí ročník Future Port Prague 2019 přinesl do pražského Průmyslového paláce vhled do světa budoucnosti, inovativních vynálezů a technologických novinek.
Futuristický festival v průběhu dvou dnů přilákal tisíce návštěvníků a pohostil desítky odborníků a vizionářů z celého světa.
Každý se mohl dotknout a ochutnat kousek budoucnosti.
Konferenční část, cílenou především na odbornou veřejnost, zahájil zakladatel FPP, Martin Holečko, a uvedl tak první den plně nabitý výstupy renomovaných odborníků a známých jmen, jakými je kupříkladu bývalý slovenský prezident Andrej Kiska.
Druhý den pokračoval ranní diskusí, následovanou půldenním seminářem vedeným odborníkem na transformaci firem, Yurim van Geestem.
Dominantou hlavní konferenční haly byla LED stěna 13x5m bez zavěšení pomocí ground supportu tak, aby ve spojitosti s přilehlou plastickou dekorací měsíce vytvořila impozantně čistý, ničím nerušený kompaktní celek.
Děkujeme zakladateli Future Port Prague Martinovi Holečkovi i celému jeho realizačnímu týmu za příležitost být součástí této fantastické cesty do technologické budoucnosti.